Коли под наем в Пловдив, Рентакар Пловдив на изгодни цени, Автомобили под наем на Летище Пловдив - Крумово, Кола под наем в Пловдив център, Автомобил под наем, рентакар с нови коли под наем в Пловдив

Plovdiv`de oto kiralama - Rent a car EDI – Bulgaria Airport Plovdiv

Rent a Car EDI – düşük fiyatlarla araba kiralama ve  Plovdiv şehir içi, Plovdiv Havaalanı, Plovdiv Tren Istasyonu, Plovdiv Otogar`dan hiç bir ek ücret talep etmeksizin araba iade alma hizmetleri gerçekleştirmektedir.

EDI Rent a car – Plovdiv`de çok uygun fiyatlarla, hiç bir ekstra gizli ücret talep etmeksizin araba kiralama sunmaktadır. Istenilen araba teslimi Plovdiv Havaalanı`na yada otelinize yapılabilir. Firmamızın yelpazesinde  Plovdiv için  tüm sınıflarda araba bulunur, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek arabayı seçip EDI Rent a Car`da rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. EDI Rent a Car Plovdiv ile herzaman seyahatiniz için en iyi çözümü bulacaksınız. Eğer Bulgaristan`da seyahat  etmek ve Bulgaristan`ı keşfetmek isterseniz EDI Rent a Car`dan araba kiralayabilirsiniz. Rent a Car EDI her şeyi kapsayan düşük fiyatlarla, Plovdiv Havaalanı`nda Plovdiv araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Filibe Havaalanı araç Kiralama , Filibe Havaalanı Rent a Car

Edi Ltd - Plovdiv Havaalanı`nda düşük maliyetli araba kiralama hizmeti vermektedir, her şey kira fiyatına dahildir. Müşterilerimize sunduğumuz - Plovdiv Havaalanı`na araba teslim ve iade için hiçbir ek masraf talep etmeksizin kaliteli araç kiralama hizmetidir. Rezervasyon formu aracılığıyla veya telefonla Plovdiv ya da Havalimanı için  araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Bizim temsilcimiz Bulgaristan Filibe Havaalanı`nda sizi karşılayacaktır.

Rent a Car EDI LTD`in size sundukları:

-Plovdiv Havaalanı`nda ücretsiz teslim ve iade

- Araç kiralama ve iadesinde herhangi bir saat kısıtlaması yoktur

- Plovdiv araba kiralamada en uygun fiyatlar

-Herşey kiralama ücretine dahildir. Daha fazla bilgi için şartlara bakınız!

Plovdiv Havaalanı Asenovgrad`in 12 km güneydoğusunda, Krumovo köyüne ve Plovdiv`in ana yolunun yakınında  bulunmaktadır.Havaalanı`na 1 km yakınlıkta Asenovgrad- Plovdiv treninin durağı olan Mavrudovo demiryolu istasyonu bulunmaktadır. Genelde Sofya Havaalanın`da sis yada başka sebeplerden dolayı aksaklık olduğunda oranın trafiğini Plovdiv Havaalanı karşılamaktadır.

Pamporovo kayak merkezi Plovdiv Havaalanı`nın 90km güneyinde bulunmaktadır. Plovdiv`den araba kiraladığınızda ünlü kayak merkezleri Borovets ve Bansko`ya da ulaşabilirsiniz. Bansko Plovdiv Havaalanı`nın 160 km güneybatısında, yani 3 saat 15 dakika uzaklığındadır. Borovets kayak merkezi Plovdiv`in 130 km batısında bulunmaktadır. Plovdiv Havaalanı Pamporovo ve Borovets`e yakın konumundan dolayı özellikle kış sezonunda  yoğundur.

Bulgaristan`da tatil, Filibe`de tatil

Bulgaristan aile tatili için mükemmel bir yerdir. Bulgaristan'da aile tatili Avrupa'da başka bir ülkeye göre daha ucuz olacaktır, Plovdiv yakınında bulunan bulgar kayak merkezlerinde alacağınız hizmet kalitesi kesinlikle daha kötü olmayacaktır. Pamporovo, Bansko ve Borovets  bakımlı kayak pistleri ile bilinir.Oralar tercih edilen turistik yerlerdir. Olumlu iklim, güzel manzaralar ve makul fiyatlarından dolayı turistlerin yoğun  ilgisi vardır.

 

Biz müşterilerimizin Plovdiv ve Bulgaristan'da iyi vakit geçirmelerini sağlamak  için en kaliteli araba kiralama hizmetini sunmaktayız.

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.