Коли под наем в Пловдив, Рентакар Пловдив на изгодни цени, Автомобили под наем на Летище Пловдив - Крумово, Кола под наем в Пловдив център, Автомобил под наем, рентакар с нови коли под наем в Пловдив
OTO KIRALAMA
Türkçe

EDI Rent a Car LTD - Bulgaristan'ın Filibe /Plovdiv/ şehrinde ofisi bulunan araç kiralama şirketidir. Size güvenlik, emniyet, konfor, yani mükemmel bir seyahat için ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunuyoruz. Ek hizmetlerimizde - GPS navigasyon, havaalanı, otel veya istediğiniz herhangi bir yere araç teslimatı, ihtiyaç duyduğunuzda özel şoför hizmeti mevcuttur.Oto kiralama sektöründe Bulgaristan Plovdiv /Filibe/ havalimanında en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışına sahip olan Edi Ren a Car LTD kalitesiyle ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktayız.

OTO KIRALAMA

 

 

 

                                 Plovdiv`de oto kiralama

 

 

                 EDI RENT A CAR`dan araba kiralama şartları

Birçok ilginç müzeleri ve arkeolojik anıtlari ile - Plovdiv eski şehir, korunmuş Roma amfi tiyatro, çekici ve manyetik Bulgar şehirlerin’den Plovdiv en dikkat cekici olanlar’dan biridir. Kendisi büyük bir turizm merkezidir, Bulgaristan'ın ikinci büyük kenti olan, Rodop Dağları'nın dibinde yatmaktadir. Bir araba ile dağları, sehirleri ve turistik kayak merkezlerini (Pamporovo, Borovets, Smolyan, Trigrad, Velingrad) keşfe cikabilmek icin, bir başlangıç noktası olarak bizi secebilirsiniz.

EDI Rent A Car ana amacı müşterilerimize mükemmel ve sinirsiz hizmet sunabilmektir. Sirketimiz her zaman yüksek kalite standardlarina onem vermektedir.

EDI RENT A CAR Bulgaristan'da tüm büyük havalimanlarında 24saat/7gun araba kiralama hizmeti vermektedir. Bizden kiralayabilecekleriniz : küçük araba, ekonomi sedan, aile minivan. Günlük 10 €’dan başlayan düşük fiyatlar - tam sigorta, sınırsız kilometre. Yol ucretleri onceden firmamiz tarafindan odenmektedir.

В момента разглеждате олекотената мобилна версия на уебсайта. Към пълната версия.